CERTYFIKOWANY EKSPERT DIAMENTÓW

Zawieszki

Zawieszki

Zawieszki pasujące do Twojego stylu.
Ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na swój wygląd. Z tego względu decydują się na dodanie do swojego wizerunku biżuterii – kolczyki, pierścienie, sygnety, opaski, bransoletki. Wszystko to możemy dzisiaj dostrzec na ulicach Polskich miast. Jednak jak nosić te dodatki ze smakiem, aby nie przesadzić i wypaść kiczowato?

Zasada numer jeden to umiar! Ile razy widziałeś na ulicy osobę obładowaną biżuterią od stóp do głów? Trzy pierścienie na rękach, bransoletka plus opaska na dłoni, kolczyki w uszach oraz zawieszki na szyi. To zdecydowanie za dużo. Musisz uważać, ile dodajesz akcesoriów do swojego ubioru, aby nie przesadzić. Miej również na uwadze, iż zarówno okulary, jak i zegarek są dodatkiem. Zasada jest prosta – nie powinieneś nosić więcej niż dwóch akcesoriów naraz. Miej również na uwadze, że nie powinny się one znajdować zbyt blisko siebie. Jeśli nosisz kolczyki w uszach, zrezygnuj z zawieszki na szyi. To samo tyczy się rąk i dłoni. Jeśli masz pierścień na palcu oraz bransoletkę, zrezygnuj z dodatkowej zawieszki na nadgarstku. Jedyne odejście od tej zasady to noszenie obrączki i sygnetu. Oba te dodatki świetnie się łączą, więc należy je nosić na tej samej dłoni.

Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiedniego materiału, z jakiego będzie wykonana biżuteria noszona przez Ciebie. Jeśli nie interesuje Cię styl rodem z amerykańskich klipów muzycznych, unikaj rzucającego się w oczy łańcucha, wykonanego ze złota.

Pamiętaj również, aby wybrana przez Ciebie biżuteria pasowała do Twojego stylu. Nie łącz dużych i świecących dodatków z elegancką koszulą oraz spodniami. Ta zasada obejmuje każdy styl. Luźne i sportowe spodnie oraz ciężkie skórzane bransoletki? Mówimy stanowcze – NIE!

Ostatnią jednak nie mniej ważną zasadą, jest unikanie wzorów źle się kojarzących lub z góry kategoryzujących Cię do danej grupy społecznej, z którą być możne nie chciałbyś być identyfikowany. Złota obroża na szyi rodem z lat 90, czy zawieszki w kształcie drutu kolczastego? Chyba nie musimy Ci tłumaczyć, dlaczego powinieneś ich unikać?

Wybieraj prostą biżuterię ze stali i srebra, która doda szyku oraz wyrafinowania Twoim strojom. Sprawdź nasze wyroby i czuj się pięknie z naszymi zawieszkami!