CERTYFIKOWANY EKSPERT DIAMENTÓW

Obrączki

Obrączki

Szukacie pierścieni, które przypieczętują Wasze sakramentalne „tak”? Idealnie trafiliście! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyrobami, które z pewnością Was zadowolą oraz będą Wam przypominać o tym wspaniałym dniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest wybranie obrączek, ponieważ będą one symbolem Waszej perfekcyjnej i nieskończonej miłości. Będziecie je nosić wspólnie do końca życia, dlatego należy wybrać, to co najlepsze!
Oferujemy Państwu szeroki wybór naszych obrączek. Zapewniamy, iż do każdego wyrobu wkładamy serce. Wszystkie nasze projekty są wykonane z dbałością o detale. W naszej pracowni obrączki posiadają różne wzory, kolory i kształty. Nie ma znaczenia, czy wolą Państwo pierścienie płaskie, półokrągłe czy w trapezie. U nas znajdziecie pierścionki, które spełnią Wasze oczekiwania.
W naszej ofercie znajdą Państwo obrączki wysadzane diamentami, zwykłe oraz z grawerem, który można również dorobić wedle życzenia klienta.
Nasza oferta jest skierowana nie tylko do przyszłych małżonków, ale do osób, które cenią sobie elegancję. Pierścienie idealnie nadają się do ozdoby dłoni w subtelny sposób. Nie ważne, czy będzie to romantyczna kolacja, spotkanie biznesowe lub zwykłe wyjście ze znajomymi. Bądź elegancki zawsze i wszędzie!
Nasze pierścienie cechują się wspaniałym wyglądem oraz niezaprzeczalną jakością. Do wykonania naszych wyrobów wykorzystujemy materiały najlepszej jakości. Posiadamy również doświadczonych pracowników, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zakupione u nas pierścienie są najlepsze na rynku.
Nie spoczywamy na laurach. Jesteśmy głodni wiedzy, dlatego non stop się doszkalamy. Chodzimy na kursy, dzięki którym nie tylko otrzymujemy certyfikaty, jako potwierdzenie naszych umiejętności, ale także poznajemy nowe techniki, które pozwalają udoskonalić nasze obrączki.

Ciekawostki o obrączkach

Tradycja obrączek sięga aż do starożytnego Egiptu, gdzie młoda para ofiarowała sobie pierścionki wykonane z roślin, skór, a następnie kości słoniowej.
Izraelici jako pierwsi zaczęli używać złota do wyrabiania obrączek.
Grecja jako jedyny kraj ma zwyczaj, iż obrączki dla kobiet są wykonane ze srebra, natomiast dla mężczyzn ze złota.

Obrączki półokrągłe 5 mm

pr. 0,585

żółte, białe lub różowe złoto

cena za parę ok. 2200zł

Obrączki płaskie 5 mm

pr. 0,585

żółte, białe lub różowe złoto

cena za parę ok. 2700zł

Obrączki trapezowe 5 mm

pr. 0,585

żółte, białe lub różowe złoto

cena za parę ok. 2600zł

Obrączki półokrągłe

pr. 0,585

szerokość 3-7 mm

Obrączki płaskie

pr. 0,585

szerokość 3-8 mm

Obrączki trapezowe

pr. 0,585

szerokość 5-7 mm

Obrączki półokrągłe

różne szerokości

Obrączki półokrągłe 6mm

pr. 0,585

grawer z motywem roślinnym

cena za parę ok. 5000zł